OCT 29

Łatwe rozpoznawanie
Opublikowany przez: Tytus L. | Tagi: biznes, biuro | Data: 2017-01-12

Identyfikatory przybierają różne kolory, formy, wielkości i kształty.

Wyposażone są także w różne typy mocowań:
Mocowanie na klips z paskiem: Jeden koniec paska posiada identyfikator a na drugim końcu jest klips.

Zapięcie na klips z agrafką: Daje możliwość w innym miejscu za pomocą agrafki albo mocowania np. o kieszonkę za pomocą klipsa. Mocowanie podwójne.

Zapięcie na agrafkę: klasyczne zapięcie w formie agrafki. Przebija się przez ciuch ale występuje minimalne ryzyko zagubienia.

Mocowanie magnetyczne: Ten rodzaj mocowania stosuje się do tkanin o cienkiej albo umiarkowanej gramaturze, jest estetyczny, nie niszczy ubrań.

Smycz, przewieszka: Mocowanie na szyję stałe lub z możliwością odczepienia końcówki przewieszki z identyfikatorem. 
 

Identyfikatory różnią się też między sobą ze względu na rodzaj użytego do ich produkcji materiału. Rozróżnić można identyfikatory plastikowe, identyfikatory plastikowe, identyfikatory metalowe z okienkiem, identyfikatory metalowe (aluminiowe) lub identyfikatory papierowe w laminacie.

Identyfikatory to specyficzna forma prezentowania danych o noszącej go osobie.
Identyfikatory służą do szybkiej identyfikacji wizualnej właściciela.

Identyfikator może zawierać wiele informacji, zarówno jawnych jak i zakodowanych. Informacje jawne to zazwyczaj imię i nazwisko, fotografia, nazwa firmy, stanowisko. Jeszcze można umieścić datę ważności identyfikatora, numer ID itp. Zaawansowany identyfikator może posiadać zapisanych na pasku magnetycznym albo w chipie dużo więcej danych, które są dostępne w momencie włożenia do odpowiedniego czytnika. Za pomocą elektronicznych identyfikatorów można nadawać różnego rodzaju uprawnienia albo dostępy.

Fotorelacja

biznes

biuro

Twój komentarz